Tutaj powinien być opis

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia🐻 Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misia nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- MISIEM 🐻 - każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawiania przyniesionych pluszaków.
Dzieci poznały historię powstania pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi pupilami. Poznały historię święta, bawiły się przy "misiowych piosenkach". Dla dzieci przugotowano wiele atrakcji: degustacja pyyysznego miodu, zabawy ruchowe oraz przy użyciu chusty animacyjnej, zabawy plastyczne, konkursy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, pokaz mody z misiem w tle oraz misiowe tańce. Dzieci wykazały się także sprawnością, przeszły misiowe tory przeszkód, brały udział w misiowym quizie oraz układaniu puzzli przy użyciu tablicy multimedialnej.
Na koniec każdy przedszkolak otrzymał medal oraz zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce 📸😉
Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na dłuuugi czas 😊😊
Najważniejszy, główny cel.