Tutaj powinien być opis

Zaufanie i autorytet

Zaufanie i autorytet to największa gwarancja trzeciej władzy w Polsce. Świat przechodzi ewolucję za sprawą technologii informacyjnej. Należy zwiększać i szerzyć świadomość prawną obywateli. Zwłaszcza mentalność, jestestwo młodego pokolenia wydają się być szczególnie decydujące w powstawaniu fundamentalnych norm. Skutecznym narzędziem jest zaangażowanie i współuczestnictwo. Zaangażowanie po raz kolejny zaprezentowała pani mecenas Honorata Skibicka, przedstawiając główne założenia i postulaty wymiaru sprawiedliwości.
Za współuczestnictwo ukłon w kierunku klasy VI i VII, a za objęcie patronatem edukacji prawnej wdzięczność swą wysyłam do r.pr.
P. Ligęzowskiego.
Po tych wszystkich spotkaniach, w których mamy możliwość uczestniczyć nasuwa mi się następująca refleksja. W życiu jest, jak w prawie, jak w sporcie. Na początku trzeba nabrać dobrych nawyków, podszlifować technikę, ograć się. Trzeba nauczyć się korzystać z doświadczenia i wskazówek innych. Gdy zdobędziemy solidny fundament przyjdzie czas na spektakularne gry i widowiskowe ataki 🥇.
Mówi się, że życie to droga... Życie to tysiące dróg i ścieżek. I wreszcie życie to ludzie, których spotykamy na swojej drodze. To dzięki nim jesteśmy, jacy jesteśmy, i ciągle stajemy się kimś trochę innym.
 
 
K. Kwiatkowska