Tutaj powinien być opis

MIKOŁAJKI W KLASIE III

Pomimo trudnych czasów, tego, że siedzimy w domach, a z przyjaciółmi możemy spotkać się tylko przed monitorami komputerów, to jednak staramy się bardzo ten okres przedświąteczny umilać sobie choćby małymi przyjemnościami. Tak też się stało w mikołajkowy poniedziałek, kiedy to uczniowie klasy trzeciej niespodziewanie dostali tajemniczy list zaadresowany do uczniów, ich rodziców i wychowawczyni. List zawierał wiele ciepłych słów płynących do uczniów, pochwał i zapewnienie, że kolejny rok z pewnością będzie dla wszystkich pomyślniejszy. Mikołaj nie zapomniał zostawić w domach dzieciaków drobnych upominków wraz z instrukcją gdzie mają ich szukać. Prezenty zostały znalezione, wszyscy byli bardzo zadowoleni i serdecznie dziękowali Mikołajowi. Potem odbyły się zajęcia plastyczne, w wyniku czego powstały urocze figurki świątecznych bohaterów. Przy wspólnej pracy nie brakowało śmiechów, wygłupów i dobrej zabawy. Przez chwilę poczuliśmy się wszyscy tak, jakbyśmy byli razem w szkole, w naszej klasie. Czyżby działała magia świąt??? Bez wątpienia!!!
 
 
Joanna Wrzosek