,,Andrzejki"

Dnia 30.11.2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Andrzejki". Każda z trzech grup w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego magicznego dnia. Tajemnicze dekoracje sal, wychowawczynie przebrane za wróżki sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Poprzez zabawę miały okazję przybliżyć się do tradycji i obrzędów ludowych. Przyszłość przepowiadana była na wiele sposobów, losowanie karteczek z zawodami, przekuwanie serc z imionami przyszłych sympatii, ,,magiczne liczby", ,,wędrówka butów", itp. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku. Maluchy na pamiątkę otrzymały medale upamiętniające ten dzień. W każdej z grup dzieci wykonały pracę plastyczną. Podsumowując Andrzejki można uznać, że były bardzo udane. Przebrane przedszkolaki i wesoła zabawa w grupie kolegów sprawiła, że w przedszkolu zagościł radosny i wyjątkowy- czarodziejski nastrój.
Wychowawczynie przedszkola