Tutaj powinien być opis

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu w Kazuniu Nowym

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu w Kazuniu Nowym został zorganizowany rodzinny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę Bożonarodzeniową”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i pobudzanie aktywności twórczej dzieci, powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych oraz przedstawienie własnej wizji i nastroju Świąt Bożego Narodzenia. W naszym konkursie wzięło udział 14 dzieci.
Dzieci z pomocą rodziców wykonały niezwykle ciekawe i pomysłowe ozdoby świąteczne. Wszystkie maluchy biorące udział w konkursie otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Pana Dyrektora Krystiana Buszty, któremu dziękujemy również za ufundowanie nagród dla dzieci. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Wygrały 2 prace:
Marcel Białowąs i Bartosz Bielecki
II miejsce: Lena Lis
Gratulacje❗
Małgorzata Bielecka
Ewelina Mosakowska-Kwaśniewska