07 listopada 2020 12:27 | Aktualności

"Pasowanie na przedszkolaka"

Dzień 29 października był wyjątkowy dla dzieci z grupy "Biedronek"🐞🐞🐞. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna dla nich uroczystość przedszkolna - pasowanie na przedszkolaka. Mali aktorzy z niecierpliwością wyczekiwali tego dnia, codziennie dopytując kiedy Pan Dyrektor do nich przyjdzie 🙂
Podczas krótkiej części artystycznej maluchy zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki po polsku i angielsku, tańczyły i recytowały wierszyki, po czym złożyły żartobliwą przysięgę. Następnie Pan Dyrektor Krystian Buszta, uroczyście pasował wszystkie dzieci wielkim ołówkiem. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak dostał dyplom i książeczkę. Po tych ważnych przeżyciach nastąpił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, po którym maluchy mogły się wyszaleć na mini dyskotece.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na pewno na długo pozostanie w pamięci "Biedronek".
Ewelina Mosakowska-Kwaśniewska