05 marca 2018 11:38 | Aktualności

FINAŁ AKCJI „POMAGAMY MICHALINIE”

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w akcję charytatywną Pomagamy Michalinie. Dzięki hojności wszystkich przybyłych do naszej szkoły w sobotę, udało się zebrać kwotę 5000,00 zł !!! Akcja okazała się fantastyczną okazją do spotkania rodziców, uczniów, nauczycieli, absolwentów naszej szkoły, jak również okolicznych mieszkańców. Partnerami akcji byli: Stowarzyszenie Młodzieżowa Organizacja Czosnowska, ZSP Kazuń Nowy wraz z Klubem Wolontariusza Kwiat Pomocy, Szkoła Podstawowa w Cząstkowie Mazowieckim, Gminna Biblioteka w Czosnowie, Anna Maliszewska – radna Powiatu Nowodworskiego, Czosnowski Szczep Drużyn Harcerskich, Czosnowskie Stowarzyszenie Kobiet.
Podziękowania kierujemy również do osób fizycznych i firm, które przyłączyły się i okazały swoje wsparcie w naszych działaniach:
Ricky Lion Lumanisha, Karimski Club dla dzieci, M&F Magdalena Franczyk Fotografia, Marlena Jakubiak Make-up, Izabela Szymczak – refleksologia, Szkoła Pływania Płaszczka, Stajnia Olender, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Eska, Mega-Tech, Admar – Agnieszka Nosarzewska, Makowski – Reklamy i wielu innych darczyńców, którym serdecznie dziękujemy.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna
ZSP w Kazuniu Nowym