21 grudnia 2017 08:41 | Aktualności

Przedstawienia jasełkowe w przedszkolu

W środę, 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienia było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Na koniec Pan Dyrektor złożył życzenia bożonarodzeniowe dla wszystkich dzieci i ich rodzin oraz dla pracowników przedszkola. Dalsza część spotkania odbyła się w przedszkolnych salach.
Niespodziankę zrobił nam również Święty Mikołaj, który znalazł trochę czasu, aby odwiedzić nasze przedszkole. Każdemu przedszkolakowi przywiózł prezent.
Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Wspólne kolędowanie, prezenty oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Wychowawczynie Przedszkola