17 grudnia 2017 10:08 | Aktualności

Zjazd absolwentów

15 grudnia odbył się w naszym przedszkolu „ZJAZD ABSOLWENTÓW”. Przedszkolne mury odwiedziły dzieci, które w czerwcu 2017 roku pożegnały się z życiem przedszkolnym, aby 1 września rozpocząć naukę w zerówkach.
Najpierw absolwenci mogli wrócić myślami do czasów przedszkolnych, wypowiadając się na nt. ,,Moich wspomnień z przedszkola”. Następnie nasze spotkanie odbyło się pod hasłem ,,W zaczarowanej krainie baśni i bajek” – wszyscy odgadywali zagadki, a następnie uczestniczyli w zabawach ruchowych. Wszystkim uczestnikom zabawy towarzyszyło wiele uśmiechu i dobry humor. Po zabawach przyszedł czas na pyszną kolację. Kolejną atrakcją był niezapomniany bal piżamowy, a także ,,walka na poduszki” wywołała wiele radości. Po wieczorze pełnym wrażeń i emocji wszystkie dzieci skierowały się na leżaczki do swoich ,,przytulanek” i wtuliły się pod kołderki.
Rano bardzo szybko i sprawnie sprzątnęły salę po nocy, a potem zjadły pyszne śniadanie. „Zielona noc” wszystkim bardzo się podobała, dzieci szczęśliwe, uśmiechnięte, wyspane wróciły ze swymi rodzicami do domu zabierając ze sobą bagaż miłych wspomnień.
Na pożegnanie każdy absolwent dostał niespodziankę, która będzie przypominała mu czas spędzony w przedszkolu.

Przedszkolne mury zawsze będą otwarte dla naszych absolwentów.

Ewelina Mosakowska-Kwaśniewska
Justyna Wojtczuk