03 listopada 2017 15:18 | Aktualności

Z wizytą w klubie sportowym „Tesalus”

We wtorek 31.10.17r. w ramach projektu FitEdukacja, uczniowie klasy 6 realizowali lekcję języka polskiego w Studiu Fitness „Tesalus” w Czosnowie. Dzięki uprzejmości trenerki i właścicielki „Tesalusa” pani Ewy Kwiatkowskiej, dzieci mogły przetestować wszelkie sprzęty sportowe takie jak bieżnia, TRX, gumy, piłki , hantle, bosu i wiele innych. Cała klasa przetańczyła też z panią Ewą spontaniczne układy taneczne, a po takim wysiłku fizycznym praca umysłowa była już tylko przyjemnością. Dzieci tworzyły mapę skojarzeń dotyczącą klubu sportowego, wykonywały ćwiczenia językowe, a następnie układały reklamy „Tesalusa”, które później chętnie prezentowały trenerce, nauczycielkom-opiekunkom oraz koleżankom i kolegom. Uczniowie mieli też okazję przeprowadzić wywiad z motywatorką, promotorką i propagatorką ruchu oraz radosnego życia czyli panią Ewą Kwiatkowską.

Izabela Jaskólska