25 października 2017 15:27 | Aktualności

Warsztaty dla nauczycieli „Kreatywna mapa marzeń”

Nauczyciele z czosnowskich szkół, dzięki inicjatywie p. Izabeli Jaskólskiej - pomysłodawcy spotkań dla nauczycieli, wzięli udział w warsztatach pt. „Kreatywna mapa marzeń”. Spotkanie odbyło się 24.10.2017r. w Urzędzie Gminy w Czosnowie. Trenerka twórczości pani Monika Just pracowała z nauczycielami na materiale wizualnym, doprowadzającym do stworzenia indywidualnej mapy celów. Mapa marzeń to sukces, nieszablonowość w podejściu do problemów, przekształcanie zastanych możliwości w niespodziewane efekty. To prosta, ale skuteczna metoda wspierająca w dążeniu do spełnienia marzeń i realizacji samego siebie w życiu prywatnym i zawodowym. Dziękujemy wójtowi Gminy Czosnów p. Antoniemu Kręźlewiczowi za wspieranie działań związanych z rozwojem zawodowym nauczycieli.