23 czerwca 2017 14:01 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017 r pożegnaliśmy rok szkolny 2016/17. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, stypendia oraz świadectwa z czerwonym paskiem. Rodzice zaangażowani w pracę na rzecz szkoły otrzymali podziękowania z rąk zaproszonych gości. Nasze zaproszenie na uroczystość przyjęli: Szef Sztabu 2 Mazowieckiego Pułku Saperów - ppłk Jerzy Łuszczykiewicz, kapelan żołnierzy ks. Mateusz Korpak oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy Czosnów p. Marek Zielski.
Przedstawiciele Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie p. Anna Maliszewska oraz Magdalena Rzepiela przekazały kolorowe pufy do biblioteki szkolnej. Pufy zostały zakupione dzięki włączeniu się Biblioteki w Czosnowie w akcję zbiórki makulatury. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.