22 czerwca 2017 14:59 | Aktualności

Pożegnalne "ognisko” w grupie Pszczółki

Pożegnanie 5-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dla wielu starszaków kończy się okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w naszym przedszkolu odbyło się dnia 21 czerwca. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu spotkały.
Tego samego dnia dzieci z grupy ,,Pszczółki” wraz ze swoimi rodzicami spotkały się na pożegnalnym ,,ognisku”. Na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji - sportowe konkurencje, a także gry i zabawy integracyjne. Podczas spotkania panowała miła i radosna atmosfera. Bardzo serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.
Dziękujemy również za całoroczną pracę i zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz współpracę w czasie organizacji imprez i uroczystości przedszkolnych.

Justyna Wojtczuk
Ewelina Mosakowska-Kwaśniewska