22 czerwca 2017 14:54 | Aktualności

MAGICZNE OGRODY

Przepiękna roślinność, baśniowa sceneria, cudowna pogoda i pięćdziesięcioro fantastycznych uczniów ZS-P w Kazuniu Nowym… Czyż potrzeba więcej magii?
To była pierwsza, ale zapewne nie ostatnia nasza wizyta w Janowcu, niedaleko Kazimierza Dolnego, w pierwszym w Polsce ogrodzie sensorycznym.
Tego dnia na kilka godzin przenieśliśmy się do świata fantazji. Bawiliśmy się w Domu Czarodzieja i na polu gigantycznych marchewek. Poznaliśmy Robanki, Bulwiaki i Mordole. Odwiedziliśmy Gród Krasnoludów, wybraliśmy się do Mroczyska, w którym niepodzielnie rządzi straszliwy smok… i niestety jedyną rzeczą, która nas ograniczała w tym dniu był czas, który pędził nieubłaganie, no i może troszeczkę tęsknota za rodzicami. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów i chociaż mówi się, że ta prawdziwa Magia jest w nas to zapewne wrócimy jeszcze do Magicznych ogrodów w Janowcu.

B.Roszyk, J. Wrzosek, D.Dzimińska, M.Bogucka