07 czerwca 2017 08:51 | Aktualności

"Kopciuszek” w wykonaniu rodziców "Pszczółek”

Po raz kolejny rodzice z grupy ,,Pszczółek’’ zrealizowali przedstawienie dla dzieci, tym razem była to inscenizacja bajki ,,Kopciuszek” wg Jana Brzechwy. Baśniowa postać pięknego i uczynnego Kopciuszka fascynuje dzieci i dorosłych od wielu już pokoleń. Stąd też pomysł na tę właśnie bajkę. Przygotowując tę sztukę chcieliśmy, aby dzieci zrozumiały, że dobroć, skromność i pracowitość się opłaca. Nauczyły się wrażliwości na krzywdę ludzką, na konieczność właściwego odnoszenia się do osób bliskich. Zachwyt publiczności budziła gra „aktorów”, muzyka, piękne stroje oraz dekoracje. Publiczność z dużym zainteresowaniem oglądała spektakl i gromkimi brawami nagrodziła występ.
Chcemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom- aktorom, za poświęcony czas. Myślimy, że było to ciekawe doświadczenie, które dostarczyło mnóstwo zabawy i pozwoliło poważnym na co dzień dorosłym nabrać dystansu do siebie i powrócić do czasów dzieciństwa.

Ewelina Mosakowska-Kwaśniewska
Justyna Wojtczuk