31 marca 2017 21:57 | Aktualności

Konkurs logopedyczny

Dnia 29 marca 2017r odbył się szkolny konkurs logopedyczny. Celem konkursu było: rozwijanie uzdolnień recytatorskich, upowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz rozwijanie talentów twórczych i manualnych.
Konkurs przebiegał w trzech kategoriach:
konkurs recytatorski „ Łamańce językowe” z podziałem na dwie grupy wiekowe: grupa przedszkolna i grupa uczniów klas 0 – III;
przygotowanie planszy lub gry ze zdjęciami/ rysunkami przedmiotów, zwierząt itp., których wymowa stwarza trudność, dotyczył on oddziałów przedszkolnych;
napisanie własnego wiersza lub piosenki, których treść zawiera dużo „trudnych” wyrazów, skierowany dla uczniów klas IV –VI.
W konkursie łącznie wzięło udział 47 uczniów. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom przygotowania. Za włożoną pracę wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki a laureaci dodatkowo nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły ze środków przyznanych przez organ prowadzący.

Laureaci pierwszej kategorii:
oddział przedszkolny
I miejsce Jadwiga Wrzosek Pszczółki
II miejsce Roksana Szymczak Pszczółki
III miejsce Szymon Godlewski Żabki
klasy 0 – III
I miejsce Maja Krysiak klasa II
II miejsce Adam Tyszka klasa II
III miejsce Daniel Pływaczewski klasa III

Laureaci drugiej kategorii:
I miejsce Anna Szuszkiewicz z Pszczółeki
Aleksandra Biernacka Żabki

Laureaci trzeciej kategorii:
I miejsce Jakub Zwoliński klasa IV
Wiktoria Pajewska klasa IV
II miejsce Oskar Sanecki klasa IV
III miejsce Natalia Floriańczyk klasa V

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. Ogromne podziękowania składamy również rodzicom i opiekunom za włożoną pracę w przygotowanie dzieci do konkursu.
Organizatorzy: Agnieszka Styś – Mucha i Małgorzata Bogucka