29 marca 2017 18:05 | Aktualności

Powiatowy etap 40 konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka

Dnia 28 marca 2017r. odbył się powiatowy etap 40 konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Po raz pierwszy eliminacje powiatowe odbyły sie w bibliotece w Czosnowie. Naszą szkołę rezprezentowali: Kamil Górka kl. III, Maksymilian Godlewski kl. III
i Jeremi Wrzosek kl. VI. Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki, dlatego jury w składzie: p. Katarzyna Grabska-Gliwka, p. Jolanta Litwin-Sarzyńska, p. Agnieszka Magier i p. Hanna Niewiadomska miało bardzo ciężkie zadanie, aby wybrać tylko trzech zwycięzców, którzy będą reprezentowali nasz rejon w etapie wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy dzieciom z naszej szkoły udziału w konkursie, a w szczególności Maksymilianowi Godlewskiemu z klasy III, który otrzymał wyróżnienie.