AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny
w Kazuniu Nowym

Nasi Darczyńcy

NASI DARCZYŃCY:

 

1. Centrum budowlane:

Jerzy Rutkowski & Daniel Rutkowski Spółka Jawna

05-155 Leoncin, Stanisławów 63 A, tel/fax

te./fax 22 785 67 63, 22785 64 46, www.rutkowscy.pl

 

2. Sylwester Kilian – tel 505 734 420

- eko - groszek wysokokaloryczny

- węgiel – kostka gruba, orzech 1, orzech 2,

- węgiel brunatny

- miał

- wywóz szamba

 

3. G&G Eko Grześki

Gospodarstwo Ogrodnicze Grzegorz & Bartosz Bogusińscy

 

4. LINEK-EKO sp z o.o. sp.k.

Tel./fax:(22) 775 89 12, (22) 785 10 31

LINEK-EKO sp z o.o. sp.k. Tel./fax:(22) 794 83 10

Cybulice Małe, ul. Wiosenna 42, 05-152 Czosnów

 - opakowania

- opakowania dyskontowe

- poligrafia POS

- mini nakłady pos i opakowania

- produkty tekturowe

- projektowanie form przestrzennych

- etykiety samoprzylepne, etykiety plombowe, naklejki , taśmy

 

5. Torro – pogotowie komputerowe

komputery, kasy fiskalne, drukarki, tusze, tonery

KRZYSZTOF SZARZYŃSKI

tel. 501 562 225

ul. Targowa 1/3, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

 

6. Sołectwo Kazuń Nowy Osiedle

 

7. Sołectwo Kazuń Nowy

 

8. Radny Marek Zielski - dzięki zaangażowaniu Pana Marka mamy 2 stojaki na rowery i stojak pod sztandar szkoły

 

9.Dekor - kafle.pl, Nowe Grochale, 05-155 Leoncin

dekor-kafle.pl

Dom · Artykuły do wystroju wnętrz · Sklep z dziełami sztuki oraz z rękodziełem

 

10. Czesław Nowacki - Radny Gminy Czosnów

11. ZBIGNIEW GODLEWSKI

KAZUŃ NOWY 20

WULKANIZACJA, GEOMETRIA, MECHANIKA

TEL. 605-223-232

E-MAIL: zb.godlewski@gmail.com

12. Artur Machula - Chrome N Paint Custom Shop

13. Katarzyna Zielska

14.Daniel Stelmach GEOBUD GEODEZJA BUDOWNICTWO NIERUCHOMOŚCI w NDM

15. Marta Gruza

16. Agnieszka Krzyżak-Karniło

17. Anna Miros

18. ELOPAK 

19. Ewelina Zielska Musztyfaga
20. Firma Rebus – Pani Monika Wawrzyńska
21. Mega Tech – Andrzej Tyszka i Piotr Tyszka
Model Opakowania - 
22.CFT Precyzja – Jadwiga Szpalerska/Andrzej szpalerski
23. Drukpol – Zenon Ziemak
24. 2 Mazowiecki Pułk Saperów
25. Koło Gospodyń Wiejskich w Czastkowie Polskim – p. Teresa Ocipka/Genowefa Białowąs
26. OLA Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zbigniew Radecki, Łomna Las
27. Urszula i Zygmunt Wrzoskowie
28. Tomasz Jechowicz
29. Sylwia Krawczak
30. Krzysztof Bręgoszewski
31. Małgorzata Tyszka
32. Anna i Tomasz Gidlewscy
33. Justyna Szuszkiewicz
34. B. Wrzosek
35. Marta Onik
36. Anna Górka
37. Tomasz Kubiak
38. Joanna Pietrzak – Bark
39. Łukasz Floriańczyk
40. Wrzosek Bartosz
41. Małgorzata i Robert Ryszewscy
42. Emilia Rojek
43. Jolanta Zwolińska
44. Magdalena Ciecierska
45. Marta Trzaska
46. Marek Dudek